0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитички партии

Градоначалникот на Студеничани Азем Садику од ДПА премина во Алијанса за Албанците

Градоначалникот на Студеничани од редовите на ДПА Азем Садику, премина во партијата Алијанса за Албанците.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close