Скопје

Градоначалникот на Кисела Вода, Ѓорѓиевски се сретна со директорот на ЈП Паркови и зеленило, Сотировски

Градоначалникот на Кисела Вода, Орце Ѓорѓиевски денеска се сретна со директорот на ЈП Паркови и зеленило, Ангеле Сотировски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close