Општински вести

Градоначалникот на Гостивар Арбен Таравари во посета на општина Ѓаковица

Градоначалникот на општина Гостивар Арбен Таравари на покана на градоначалникот на општина Ѓаковица Ардијан Ѓини го посети градот Ѓаковица, Република Косово, соопштија од општина Гостивар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close