Дописници МКДОпштински вести

Градоначалникот Митовски гостин на празникот на Град Лесковац

Градоначалникот на Општина Крива Паланка, Сашко Митовски, на официјална покана од неговиот колега, доктор Горан Цветановиќ, градоначалник на Град Лесковац, Република Србија, беше гостин на празникот на нивниот град, денот на Света Тројца.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close