0_Магазин.ПорталЗанимливости

Градителите на Стоунхенџ јаделе слатки со овошје

Карбонизираните растителни остатоци наведуваат на заклучок дека тогаш луѓето си ја засладувале храната.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close