Општински вестиСкопје

Градежни активности на улиците во Волково

Екипи на Јавното претпријатие „Улици и патишта“ - Скопје денеска ја асфалтираат улицата „73“ во Волково, општина Ѓорче Петров.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close