0_Македонија.ПорталВидеоОпштество

Горат бараките каде беше сместен Судот за прекршоци во Градскиот парк

Пожар ги зафати бараките каде порано беше сместен Судот за прекршоци во Градскиот парк во Скопје. Во моментот на терен интервенираат четири протипожарни возила, јавува МИА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close