Локални избори 2021Политички партии

Горан Тодоров ја претстави програмата како кандидат за градоначалник, гасификација на Кавадарци како еден од приоритетите

 Гасификација на Кавадарци, прочистителна станица, бизнис центар, проект зелена општина, регионален откупен центар,  се дел од приоритетните проекти од програмата на Горан Тодоров, кандидат за градоначалник на СДСМ и коалицијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close