Дописници МКДОпштински вести

Турнир во мал фудбал „Малеш Куп“ во Берово од 15 јуни

Во Берово во тек пријавувањето за големиот турнир во мал фудбал „Малеш Куп“, кој ќе се одржи кон средината на идниот месец. Турнирот е во организација на група ентузијасти кои информираа дека ќе биде прв ноќен турнир во траење од 12 дена.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close