БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Голем протест во Белград против загадениот воздух

Неколку илјади луѓе се собраа на централниот плоштад во Белград, главниот град на Србија, во знак на протест поради лошиот воздух.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close