0_Web_АктуелноДописници МКДОпштество

Голем одрон кај село Долно Косоврасти, сообраќајот по една коловозна лента

На патниот правец Дебар-Маврово, делница Дебар-село Долно Косоврасти има голем одрон поради што сообраќајот кратко време беше во прекин, а моментално се одвива по една коловозна лента.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close