0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Голема полициска акција во Скопје, запленети околу 200 килограми дрога

Во голема полициска акција денеска во Скопје, приведени се повеќе лица, а запленети се и околу 200 килограми марихуана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close