Општество

Глобалниот клуб на жени Г-100 во посета во Скопје

Претставничките на Крилото за комуникација и застапништво од Скопје, дел од Глобалниот клуб на жени Г-100 денеска одржаа средба со членките на Глобалниот клуб од повеќе земји

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close