0_Спорт.ПорталСпортФудбал

Глигоров: За брзо време Вардар пак ќе освојува трофеи

Вршителот на должноста шеф на стручниот штаб на Вардар, Никола Глигоров, најави подобри денови за најтрофејниот македонски фудбалски клуб, кој сезонава за прв пат во својата историја се натпреварува во второлигашко друштво.

Back to top button
Close
Close