0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Глен Пауел се потсети на Џејми Ли Кертис и нивната секс-сцена

Тој откри и по малку пикантни подробности околу подарокот што му го дала колешката од „Кралици на вресокот“ (Scream Queens), Џејми Ли Кертис со која бил в кревет...

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close