Оригинални текстовиСкопје

ГИ „Шанса за Центар“ бара да запрат сите градежни зафати на Водно

Скопје, 28 декември 2021  Бараме итно да се запрат сите градежни активности на Водно. Да се запре со сечење на шумата на Водно.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close