Посетете ја новата веб страна на МИА
Дописници МКДКултураКултура.ПорталОпштински вести

„Гитаријада 2022″ во Куманово

Во Занаетчискиот дом во Куманово вечер со почеток во 21 часот ќе се одржи манифестацијата „Гитаријада“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close