0_Web_АктуелноЕвропаСвет.Слајдер

Германскиот град Кил погоден од торнадо

Најмалку седум луѓе се повредени при вчерашното торнадо што го погоди германскиот град Кил

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close