ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Германската авиокомпанија Луфтханса откажа уште 2.200 летови во јули

„Прво ќе бидат откажани домашните германски и летовите внатре во Европа, но, не оние на класични дестинации за одмор, што се добро пополнети во сезоната“

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close