0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Германецот Шмит официјално на клупата на Бенфика

Португалскиот клуб ќе потпише договор со Шмит до јуни 2024 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close