0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Германецот Кунц пред промоција во нов селектор на Турција

Предводникот на германската фудбалска репрезентација до 21 година Штефан Кунц (58) е прв кандидат за наследник на Шенол Ѓунеш на селекторската клупа на Турција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close