Општински вестиСкопје

Герасимовски во ноќна обиколка на Дебар Маало и со апел до младите да бидат разумни

Градоначалникот на Општина Центар, Горан Герасимовски синоќа заедно со помошник командирот на полициска станица Беко, Игор Петровски бил во обиколка на локациите коишто на социјалните мрежи беа посочени како места на кои се договарале тепачки.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close