0_Македонија.ПорталДописници МКДЛокални избори 2021Политички партии

Георгиески: Ќе работиме уште повеќе за интересите на Охрид

Кандидатот за градоначалничката функција на СДСМ и Коалицијата „Најдобро за мојата општина“ и се уште актуелен градоначалник на Охрид, Константин Георгиески, на денешниот прв официјален прес по повод почетокот на предизборната кампања за престојните Локални избори 2021 ги повика граѓаните да гласаат за најдоброто за градот за тимот што цврсто чекори по патот на промените.

Back to top button
Close
Close