0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Генералната секретарка на ОБСЕ, Хелга Шмид во Скопје

Генералната секретарка на ОБСЕ, Хелга Шмид на покана на министерот за надворешни работи, Бујар Османи, денеска ќе престојува во посета на Северна Македонија.

Back to top button
Close
Close