0_Македонија.ПорталВидео изјаваМакедонија.СлајдерПолитика

Гаши: Имаме напредок, следат консултации во партиите

Можеме да ви кажеме дека имаме напредок, следуваат консултации во нашите партии, изјави  вечерва лидерот на Алтернатива Африм Гаши по средбата со премиерот Зоран Заев.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close