СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Ганц: Израел сака да влијае врз нуклеарниот договор со Иран

Израелскиот министер за одбрана Бени Ганц изјави дека Израел ќе соработува со светските сили со цел да има влијание на каков бил договор што ќе произлезе од нивните преговори за нуклеарниот договор со Иран

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close