0_Спорт.ПорталРакомет

Вујовиќ: Загубивме добиен натпревар, грешевме кога не смеевме да грешиме

Ракометарите на Вардар вчера доживеаја пораз од 23-22 на гостувањето кај ППД Загреб. Со поразот Вардар падна на седмото место во групата А, додека ППД Загреб сега се шести, со бод повеќе.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close