0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Вучиќ: Србија не воведува санкции кон Русија

Оние кои навиваат ќе ви кажат дека ги штитат српските интереси, но само ако се грижите за Србија, а не за некој друг, ги штитите интересите на Србија, нагласи тој.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close