БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Вучиќ со Џони Деп, кој ќе биде одликуван со орден за заслуги

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ  се сретна со холивудската ѕвезда Џони Деп, кој денеска пристигна во Белград, јави дописникот на МИА од Белград.

Back to top button
Close
Close