0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталДописници СветМакедонија.СлајдерСвет.Слајдер

Вучиќ: Подготвуваме големи работи за граѓаните на Србија, Северна Македонија и Албанија

Подготвуваме големи работи за граѓаните на Србија, Северна Македонија и Албанија, изјави денеска српскиот претседателот Александар Вучиќ по разговорите со партнерите од двете земји за натамошен развој на соработката во рамките на иницијативата „Отворен Балкан“, јави дописникот на МИА од Белград.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close