БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Вучиќ одржа состанок со амбасадорите на Квинта во Белград

Посветени сме на зачувување на мирот и почитување на Бриселскиот договор, но никако нема да дозволиме понижување ниту на Србија, ниту на нејзините граѓани, изјави претседателот Вучиќ

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close