БалканДописници Свет

Вучиќ: Или ќе го спроведувате бриселскиот договор или нема за што да разговараме

„Денес е еден од најтешките денови за србите на Косово, состојбата е сериозна и тешка“ изјави срспкиот претседател Александар Вучиќ на почеток од денешното обраќање до јавноста

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close