0_Web_Насловна-слајдерБалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Втор круг од претседателските избори во Бугарија

Во Бугарија денеска се одржува вториот круг од претседателските избори.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close