ЕвропаЕвропа.Портал

Втор ден од изборите во Русија, вчерашната излезност 16,85 отсто

Во Русија почна вториот ден од гласањето на тридневните парламентарни и регионални избори.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close