0_Web_АктуелноКултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Второ издание на Скопски градски фестивал

Второто издание на Скопскиот Градски Фестивал ќе се одржи денеска во Домот на Армијата, во организација на Баги Комуникации.

Back to top button
Close
Close