0_Web_АктуелноПолитикаХроникаХроника.Портал

Врховниот суд ги одби жалбите на обвинетиот Драги Рашковски

Врховниот суд на денешната јавна седница ги одби како неосновани жалбите на поранешниот генерален секретар на Владата, а сега обвинет Драги Рашковски.

Back to top button
Close
Close