Видео изјаваДописници СветЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Врз Макрон фрлено јајце на саемот за угостителство во Лион

Ако има нешто да ми каже нека дојде, коментираше шефот на државата, барајќи да го донесат кај него. „Подоцна ќе одам да го видам. Одете донесете го“, додаде тој.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close