КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

„Врба“ на Манчевски го отвора Балканскиот филмски фестивал во Рим

Новиот филм „Врба“ на македонскиот режисер Милчо Манчевски вечер го отвора Балканскиот филмски фестивал во Рим, Италија.

Back to top button
Close
Close