0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Во Јужна Африка откриена нова варијанта на коронавирус која предизвика загриженост

Во Јужноафриканската Република се шири нова варијанта на коронавирусот која предизвикува загриженост, јави ДПА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close