БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Во Хрватска расте бројот на новозаразени луѓе со Ковид-19

Во Хрватска во изминатите 24 часа регистрирани се 3.162 новозаболени лица од Ковид-19 и 23 смртни случаи

Back to top button
Close
Close