ЕвропаСвет.ПорталСвет.Слајдер

Во Франција приведени двајца мажи кои планирале терористички напади за Божиќ

Во Франција се приведени двајца мажи кои планирале терористички напади за време на божиќните празници, јави телевизијата БФМТВ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close