ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Во Франција истрага за насилството на изборниот митинг на Ерик Земур

Француското правосудство денеска соопшти дека отворило истрага за насилството што избувна на предизборниот митинг на екстремно десничарскиот полемичар Ерик Земур.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close