БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Во Тирана утре почнува „Неделата на Америка” посветена на 100-годишнината од албанско- американските односи

Во Тирана утре почнува манифестацијата „Недела на Америка" посветена на 100-годишнината од воспоставувањето на албанско-американските односи, јави дописничката на МИА од Тирана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close