БалканДописници СветСвет.Слајдер

Во Србија пристигнаа уште 250.000 дози на Спутник В

Во Србија пристигнаа уште 250.000 дози вакцина Спутник В, изјави Ненад Поповиќ, министер во српската Влада и претседател на Меѓувладиниот комитет за соработка со Русија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close