Дописници Свет

Во Србија почна пријавувањето на младите за уште една државна помош од 100 евра

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close