БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Во Србија од почетокот на пандемијата намален бројот за 58.000 пензионери

Бројот на пензионери во Србија кои примаат пензија од пензискиот фонд е намален за 58.000 лица од избувнувањето на пандемијата, покажуваат најновите статистички податоци

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close