БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Во Софија се одржуваат два митинга за поддршка на бугарската влада

Два митинга за поддршка на бугарската влада се одржуваат вечерва во Софија, јави дописникот на МИА од Софија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close