0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Во Софија приведен маж за неприфатливи коментари на Фејсбук за автобуската несреќа

Полицијата привела 24-годишен маж, кој објавувал коментари на Фејсбук, поврзани со трагичната несреќа со патничкиот автобус на автопатот Струма, некомпатибилни со моралните и етичките норми, соопштиле од бугарското МВР.

Back to top button
Close
Close