Општество

Во Софија доделени годишните Балкански награди на туристичката индустрија 2021 година

Северна Македонија доби две награди - за најпријателски хотел на Балканот - G Hotel во Скопје и за најдобар хотел и спа одморалиште на Балканот - Aurora Resort и Spa Hotel во Берово на Церемонијата на доделување на Балканските награди на туристичката индустрија 2021 година, што во организација на бугарската компанија ВИП Комуникејшн, се одржа по седми пат во Софија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close