БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Во служба на туристите во Албанија ќе функционираат 29 здравствени амбуланти

Каде и да одберете да одморате, на планина или покрај море, обезбедивме 24-часовна здравствена заштита за летувалците и туристите од север до југ, со мрежа на летни здравствени центри, за безбедна туристичка сезона. Јавете се во Националната итна помош, на телефонскиот број 127, за секоја итна здравствена состојба, напиша Рама.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close